Projekt KAK(a)O

 

Konferencja "Rola animatora we współczesnym świecie"

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA - Koło w Rzeszowie ma przyjemność zaprosić przedstawicieli placówek kulturalnych, oświatowych oraz organizacji pozarządowych i wszystkich zainteresowanych do udziału w Konferencji pn. "Rola animatora we współczesnym świecie" będącej podsumowaniem projektu pn. Klanzowy Klub Animatorów Kulturalno - Oświatowych KAK(a)O.
Szczegóły na plakacie i programie.

 

O to odsłona Szkolenia dla Liderów i Animatorów

 

W dniach 21-23.10.2016r. w malowniczej zwłaszcza jesienną porą bieszczadzkiej miejscowości Orelec odbyło się wyjazdowe szkolenie, w którym wzięło udział 30 Animatorów i Liderów. Szkolenie stanowiło wprowadzenie do metody KLANZY i pedagogiki zabawy oraz pracy z grupą a także zapoznanie ze specyfiką pracy wolontariusza.

Szkolenie to stanowiło początek szkoleń, które jeszcze przed uczestnikami projektu oraz opracowywania inicjatyw na rzecz społeczności lokalnej.

Fotorelacja ze szkolenia dostępna jest pod adresem:

https://www.facebook.com/pspiarzeszow/photos/?tab=album&album_id=522676194597049


Pierwsze Szkolenie Liderów już za nami !

W dniach 9-11.09.2016r. w Bóbrce, w malowniczej bieszczadzkiej scenerii odbyło się szkolenie wyjazdowe z zakresu kompetencji liderskich dla 10 wybranych do udziału w projekcie Liderów.

Liderom i trenerom za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę serdecznie DZIĘKUJEMY!

Krótka fotorelacja ze szkolenia dostępna jest pod adresem:

https://www.facebook.com/pspiarzeszow/photos/?tab=album&album_id=503391479858854

 

09.07.2016

Miło nam poinformować, że Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Koło  w Rzeszowie realizuje zadanie publiczne pn.
"Klanzowy Klub Animatorów Kulturalno-Oświatowych "KAK(a)O".

Głównym celem projektu "KAK(a)O" jest przygotowanie 30 osobowej grupy składającej się z osób w wieku 18-30 lat z terenu woj. Podkarpackiego do realizacji samodzielnych działao z wykorzystaniem pedagogiki zabawy oraz innych metod aktywnych.

Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny Pracy   i Polityki Społecznej.

Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału,
Zespół PSPiA KLANZA Koło w Rzeszowie

Dokumenty do pobrania

Formularz zgłoszeniowy

Plan projektu

Regulamin

 

Formularze zgłoszeniowe prosimy przysłać do dnia 05.08.2016, wysłanie formularza wiąże się ze zgodą na udział w projekcie, akceptacji Regulaminu i Planu projektu.

2009 - 2010 Klanza Rzeszów   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    Projektowanie stron   •    Pozycjonowanie Kraków